Poznaj
BigDeal Home

Skontaktujmy się

BigDeal Home to marka zbudowana przez młode, dynamiczne i kreatywne małżeństwo z nowoczesnym podejściem do świadczenia usług w zakresie branży nieruchomości.

Angelika

od kilku lat zajmuje się planowaniem inwestycji budowlanych, przygotowaniem oraz przeprowadzeniem procesu sprzedażowego, kontaktem z klientami, negocjacjami i finalizacją zakupu nieruchomości wraz z podpisaniem umów.

Damian

prowadzi inwestycje od strony technicznej. Zaczynając od procesu projektowania poprzez uzyskiwanie pozwoleń po realizację inwestycji budowlanych i ich sprzedaż. Jednocześnie nadzorowanie przebiegu powstawania inwestycji, koordynowanie prac generalnego wykonawcy z inspektorami oraz załatwianie wszelkich formalności urzędowo-administracyjnych zaowocowały zdobyciem dużego doświadczenia w nieruchomościach.
Naszym atutem jest doświadczenie, które zdobyliśmy pracując od lat w obszarze m. In. obsługi sprzedażowej, doradztwa technicznego, planowania, projektowania i kierowania inwestycjami budowlanymi.

Kierując się własnymi spostrzeżeniami, postanowiliśmy stworzyć profesjonalne biuro nieruchomości oferujące kompleksową obsługę na najwyższym poziomie z indywidualnym podejściem do każdego klienta.

Skontaktuj się

Na podstawie naszych obserwacji wiemy doskonale jak profesjonalna i rzetelna obsługa procesu sprzedażowego i inwestycyjnego wpływa na cały jej przebieg, dlatego zawsze staramy się stworzyć usługę dopasowaną do potrzeb klienta.

Napisz do nas, powiedz nam jakiego zakresu pomocy potrzebujesz, a my zajmiemy się przygotowaniem całego procesu i sprawimy, że wszystkie strony transakcji będą usatysfakcjonowane, a nasza współpraca będzie czystą przyjemnością.

Czytaj więcej

Pomożemy Ci w sprzedaży Twojej nieruchomości, niezależnie od tego czy jest to działka, dom, mieszkanie czy lokal użytkowy. W oparciu o swoje doświadczenie przeprowadzimy Cię przez cały proces sprzedażowy.

W naszej opinii profesjonalna prezentacja nieruchomości oraz rzetelna wiedza jest kluczowa w kontakcie z klientami i skutecznym przeprowadzeniu transakcji.

icon
Duży wybór
ofert
icon
Rzetelność
i profesjonalizm
icon
Oszczędność
czasu
icon
Nowe nieruchomości
oraz rynek wtórny
© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM