Wynajem
nieruchomości

Skontaktujmy się

Pomożemy Ci w wynajmie Twojej wymarzonej nieruchomości, niezależnie od tego czy jest to działka, dom, mieszkanie czy lokal użytkowy. W oparciu o swoje doświadczenie przeprowadzimy Cię przez cały proces wynajmu.


Jak wygląda proces wynajmu nieruchomości?

Umawiamy się z Tobą na pierwsze spotkanie
Aby rozpocząć proces wynajmu Twojej nieruchomości musimy ją poznać. Z tego względu pierwsze spotkanie powinno odbyć się w nieruchomości, którą chcesz wynająć. Porozmawiamy o Twoich założeniach czasowych, oczekiwaniach finansowych i dostępności nieruchomości do oglądania. Omówimy i skompletujemy również konieczną dokumentację. Aby wynajem przebiegał sprawniej preferujemy stały dostęp do nieruchomości, bez ograniczeń czasowych.
Przygotowujemy ofertę i podejmujemy działania marketingowe
Zawsze na nieruchomości wykonujemy profesjonalne zdjęcia a następnie tworzymy kompletną ofertę, którą publikujemy na stronach internetowych, serwisach społecznościowych oraz innych portalach branżowych. Nasze działania obejmują również tworzenie reklam, banerów i wszelkich innych metod promocji nieruchomości.
Prezentujemy nieruchomość zainteresowanym klientom
Umawiamy spotkania z klientami przy Twojej obecności lub bez, w zależności od Twoich preferencji. Jesteśmy elastyczni w zakresie godzin prezentacji Twojej nieruchomości. Stawiamy na rzetelność przekazywania wszystkich informacji, aby proces wynajmu był przejrzysty i w pełni uczciwy dla każdej ze stron. Zajmiemy się wszelkimi formalnościami abyś Ty mógł poświęcić swój czas ważniejszym obowiązkom czy przyjemnościom.
Negocjujemy i uzgadniamy warunki umowy
W Twoim imieniu prowadzimy negocjacje z klientami oraz dokonujemy innych istotnych uzgodnień dotyczących wynajmu nieruchomości. Ostateczną decyzję zawsze pozostawiamy Tobie. Na tym etapie, gdy już wszystkie warunki będą uzgodnione, przygotujemy projekt umowy i prześlemy do akceptacji.
Uczestniczymy przy podpisaniu umowy wynajmu nieruchomości
Po zatwierdzeniu umowy najmu przez obie strony umawiamy się na jej podpisanie. Po zakończeniu wszystkich formalności spisujemy protokół zdawczo-odbiorczy oraz wykonujemy konieczną dokumentację zdjęciową. Może ona być bardzo pomocna przy odbiorze nieruchomości po zakończonym okresie wynajmu. Na koniec przekazujemy klucze nowemu najemcy.
icon
Duży wybór
ofert
icon
Rzetelność
i profesjonalizm
icon
Oszczędność
czasu
icon
Nowe nieruchomości
oraz rynek wtórny
© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM