Sprzedaż
nieruchomości

Skontaktujmy się

Pomożemy Ci w sprzedaży Twojej nieruchomości, niezależnie od tego czy jest to działka, dom, mieszkanie czy lokal użytkowy. W oparciu o swoje doświadczenie przeprowadzimy Cię przez cały proces sprzedaży. W naszej opinii profesjonalna prezentacja nieruchomości oraz rzetelna wiedza jest kluczowa w kontakcie z klientami i skutecznym przeprowadzeniu transakcji sprzedażowej.


Jak wygląda proces sprzedaży nieruchomości?

Umawiamy się z Tobą na pierwsze spotkanie
Aby rozpocząć sprzedaż Twojej nieruchomości musimy ją poznać. Z tego względu pierwsze spotkanie powinno odbyć się w nieruchomości, którą chcesz sprzedać. Porozmawiamy o Twoich założeniach czasowych, oczekiwaniach finansowych i dostępności nieruchomości do oglądania. Omówimy i skompletujemy również konieczną dokumentację. Aby proces sprzedażowy przebiegał sprawniej preferujemy stały dostęp do nieruchomości, bez ograniczeń czasowych.
Przygotowujemy ofertę i podejmujemy działania marketingowe
Zawsze na nieruchomości wykonujemy profesjonalne zdjęcia a następnie tworzymy kompletną ofertę, którą publikujemy na stronach internetowych, serwisach społecznościowych oraz innych portalach branżowych. Nasze działania obejmują również tworzenie reklam, banerów i wszelkich innych metod promocji nieruchomości.
Prezentujemy nieruchomość zainteresowanym klientom
Umawiamy spotkania z klientami przy Twojej obecności lub bez, w zależności od Twoich preferencji. Jesteśmy elastyczni w zakresie godzin prezentacji Twojej nieruchomości. Stawiamy na rzetelność przekazywania wszystkich informacji, aby transakcja była przejrzysta i w pełni uczciwa dla każdej ze stron.
Negocjujemy i uzgadniamy warunki umowy
W Twoim imieniu prowadzimy negocjacje z klientami oraz dokonujemy innych istotnych uzgodnień dotyczących sprzedaży nieruchomości. Ostateczną decyzję zawsze pozostawiamy Tobie. Na tym etapie pomagamy kompletować dodatkowo niezbędną dokumentację do zawarcia umowy kupna-sprzedaży.
Uczestniczymy w umowie kupna sprzedaży i przekazujemy nieruchomość
W zależności od Twoich preferencji możemy brać udział przy podpisaniu umowy kupna-sprzedaży w dowolnie wybranej lub współpracującej z nami kancelarii notarialnej. Po zakończeniu formalności i uregulowaniu płatności umawiamy się na przekazanie nieruchomości i spisanie protokołu zdawczo-odbiorczego.
icon
Duży wybór
ofert
icon
Rzetelność
i profesjonalizm
icon
Oszczędność
czasu
icon
Nowe nieruchomości
oraz rynek wtórny
© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM